Röntgen Çanta

Sağlık sektörünün en temel sarf malzemelerinden biri olan Röntgen çantaları aynı zamanda ait olduğu sağlık kuruluşunun reklam ve tanıtım ihtiyacına da yanıt vermektedir. Yani kurum müşterilerine hizmet amacıyla kullanılırken aynı zamanda bir pazarlama aracına da donusebilmektedir. Röntgen çanta baskısı için hazırlanan tasarimlari, firmanın potansiyel musteri kitlesine ulaşmasında bir iletişim kanalı olarak dizayn edebilirsiniz. Pek çok mekan gezen Röntgen çantaları basarili ve caliskan birer musteri temsilcisi gibidir. Pek cok personelin ulasma imkani bulunmayan mesafeleri asabilir, izin ve talep beklemeksizin pek cok mekanda firma tanitim gorevini devam ettirebilir.

Rontgen cantalari kullanilacak kagidin veya kartonun gramaji ilede farklilik icerir. Gramaj secimi icine konulacaklarin agirligina gore belirlenebilir. Kağıt - Karton üzerine yapılacak selofan uygulaması ile Röntgen cantasi nin mukavemeti yukseltilebilmektedir. Ebat seçimi Matbaa ile ihtiyaca uygun olacak sekilde belirlenir. Özel bir tasarım talep edilmiyor ise Matbaa daki mevcut bıçaklar kullanılarak kesim yapılır. Böylece daha uygun maliyetli Röntgen çantaları üretilmiş olur.

Kullanılan malzemenin kagit veya karton olmasi Röntgen çantaları ni doğa dostu yapmaktadır. Kağıt veya karton tabiatta kolay bir şekilde ve kisa surede çözülmekte kalıntı bırakmamaktadir. Ayrıca geri dönüşüme katılabilmektedir ve tekrar tekrar Röntgen cantasi üretiminde kullanılabilmektedir.