Karton Poşet ve Karton Çanta İmalatı

Firmamız 2005 yılı Temmuz ayında hizmet vermeye başladı. 2007 yılında ilk baskı Makinasını alarak ajans kimliğini üretici firmaya dönüştürdük. Takip eden süreçte selofan, kırım, tel dikiş, özel kesim ile diğer ofset baskı Makinalarını de üretim parkuruna ekledik. Bugün, toplam 750 m2 kapalı alanda yaklaşık 20 personel ile üretim yapmakta ve bir firmanın tüm baskı ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Makina parkurumuzu zamanla, karton poşet ve karton çanta üretimini daha hızlı ve daha uygun maliyetlere çıkarabilecek şekilde güçlendirdik. Bu iş için ayrıca ofset baskı Makinasi, spiral makinasi aldık. Şu an günlük 10.000 karton poşet ve Karton Çanta üretim kapasitesine sahibiz. Yaratıcı grafik atölyemiz ve deneyimimiz ile ürüne şekil vermede, sahip olduğumuz makina parkuru, bıçaklar ve kalıplarla da müşterilerimize uygun maliyetlerde iş yapmayı amaçlıyoruz.

Kısa sürede kazanılan bu ivmeyi; müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özene borçluyuz. Zamanında ürün teslimi, kaliteli üretim ve uygun fiyatları içeren yaklaşımımız ile bu gelişimi desteklemeye devam ediyoruz.

Neden Ucuzuz

  • Karton poşet ve Karton çanta üretimi için üretilmiş özel Makinalerde firmanıza özel ve kaliteli üretim yapıyoruz.
  • Siparişinizi vereceğiniz karton poşet ve çantaların kesim bıçakları ve tasarınları firmamızda mevcut olduğu için ek ücret ödemekten kurtulursunuz.
  • Direk üretici bir firma olduğumuzdan aracılara para ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Kendi bünyemizde grafik departmanımız olduğu için tasarıma ayrıca para ödemezsiniz.